LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

10 stilet e flokëve që nuk do dalin kurrë nga moda

19 Gusht 2017, 22:10, Lifestyle CNA

Trendet e flokëve ndryshojnë shumë shpejt, a thua se janë këngë të renditura në charte muzikore. Ato ndryshojne popullaritet herë pas here dhe zëvendësohen nga të tjera.

Ne kemi mbledhur 10 modele flokësh që do jenë të pëlqyeshme gjatë gjithë jetës. Nuk do jeni më të turpshëm ti tregoni fotot e vjetra pasi modeli juaj i flokëve do jetë gjithmonë in./CityNews

Lajmet e fundit nga