LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Aktorja e njohur turke konkuron në “The voice Turkey”/ I dashuri i saj në juri

24 Gusht 2017, 18:50, Lifestyle CNA

Aktorja e njohur turke Asli Enver, ka vendosur të konkurojë në ?The voice Turkey?. Ajo nihet për zërine  saj të ëmbël dhe madje ka luajtur rolin e një këngëtareje në një ndër serialet më të ndjekura turke.

Në jurinë e ?The voice Turkey? ka qenë edhe i dashuri i saj këngëtar Murat Boz, të cilët prej më shumë se një vit kanë një marrëdhënie dashurore. Ndiqni videon e më poshtme për të parë performancën e saj./CityNews

Lajmet e fundit nga