LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/10 yje që iu dhanë paparacëve atë që donin

22 Gusht 2017, 18:00, Lifestyle CNA

Paparacët janë gjithmonë në kërkim të gjërave të pazakonta që personazhet e famshme bëjnë. Por, ka raste që ata nuk janë lodhur aq shumë për të shkrepur një foto që do të bënte xhiron e botës.

Ndonjëherë Vip-at për të qenë në qendër të vëmendjes nga mediat janë veshur me fustane të papërshtatshme dhe kanë zbuluar më tepër seç duhet.

Më poshtë janë 10 personazhe publike që në mënyrë ?aksidentale? u dhanë foto ekskluzive paparacëve./CityNews

Lajmet e fundit nga