LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetarja “shpërthen” ndaj ish-Missit/Çudite dynjanë me shthurje!

23 Gusht 2017, 20:35, Lifestyle CNA

Lidhja treshe e ish-Missit Egla Harxhi ka ?pushtuar? vëmendjen e mediave. Ajo është padyshim shqiptarja më mendjehapur dhe kritikat ndaj saj nuk është se i bëjnë shumë përshtypje.

Por gazetarja Dasara Karaiskaj shprehet se Egla promovon vetëm shthurjen.

?Egla Harxhi është ajo missi që e harruan të gjithë kur ishte miss, por që çuditi dynjanë me shthurjet e saj, ka dalë edhe topless bashkë me të dashurën e saj e cila u shpreh para pak kohësh që nuk i pëlqen të dilte në kamera. Do ta ketë detyruar Egla: Dil aty se të griva se kam hall të ekzistoj dhe unë në treg?,- tha Dasara, shkruan Albeu.

?Në momentin që ke zgjedhur t?i vësh fëmijës emrin Luçifer, në momentin që të pëlqen të flesh e të ngrihesh treshe, në momentin kur deklaron se komshinjtë çuditen nga ulërimat kur ju bëni seks, çfarë e dallon këtu një njeri normal dhe shthurjen? Sigurisht do më gjykojnë njerëzit por nuk më plas fare, shthurje është?, përfundoi Dasara.

Lajmet e fundit nga