LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Arbana Osmani kur ka qenë fëmijë/ Një zonjushë e vërtetë

24 Gusht 2017, 19:10, Lifestyle CNA

Moderatorja e njohur Arbana Ormani, njihet për thjeshtësinë dhe natyralitetin e saj. Edhe e vogël Arbana kishte qenë një vajzë e ëmbël dhe shumë fine.

Media-Albania ka publikuar një foto të moderatores kur ka qenë rreth 5 vjeç dhe duket shumë mahnitëse./CityNews

Lajmet e fundit nga