LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bebe Rexha “tmerrohet” nga paparacët/ Detyrohet të justifikohet përpara fansave

26 Gusht 2017, 16:14, Lifestyle CNA

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka postuar disa foto në rrjetet sociale, pavarësisht gjendjes jo të mirë fizike në të cilën ndodhej.

Pas një udhëtimi të gjatë, Bebe nuk ishte shqetësuar që të kujdesej për imazhin e saj, kur është përballur me paparacët në aeroport.

Ajo është munduar të fshihet por ka qenë e pamundur dhe për t?u justifikuar tek fansat ajo zgjodhi t?i postonte vetë fotot në rrjetin social ?Instagram? duke u kërkuar edhe falje për paraqitjen e saj./CityNews

Lajmet e fundit nga