LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Djali i Sarës dhe Ledionit e zgjedh profesionin e tij/ Ja çfarë do të bëhet kur të rritet

27 Gusht 2017, 17:50, Lifestyle CNA

Moderatori i njohur, Ledion Liço ka postuar në rrjetet sociale një video shumë të këndshme të djalit të tij.

Londoni i vogël ka filluar të mësojë pianon dhe mesa duket do të bëhet një pianist shumë i mirë.

Mesa duket bota e televizionit do të vazhdojë të jetë traditë në familjen e Ledionit dhe Sarës./CityNews

Lajmet e fundit nga