LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Të gjithë të dashurat e Kivanc Tatlitug

29 Gusht 2017, 15:00, Lifestyle CNA

Aza Akin (2002-2012)
1
Aktori i njohur turk ka pasur një lidhje të gjatë me modelen gjermano-turke dhe Miss Bota 2002. Vitet e fundit të lidhjes ata janë ndarë dhe janë bashkuar disa herë, por pas disa përpjekjeve lidhja e tyre nuk po funksiononte më duke u ndarë përfundimisht në 2012.

Meltem Cumbul (2008)
behlul 3
Kivanc pati një lidhje dy vjeçare me aktoren që luajti sëbashku në telenovelën ?Gumus?. Por ai u nda në vitin 2010 nga ajo për t?u ribashkuar sërish me ish të dashurën Aza Akin me të cilën kishte patur një lidhje të gjatë.

Idil Firat (2010)
behlul 2
Në vitin 2010 ai u lidh me një aktore shumë të pëlqyer në Turqi. Lidhja zgjati vetëm disa muaj pasi Kivanc Tatlitug akoma ndjente për ish të dashurën.

Florence Eugene (2013)
123
Pas ndarjes përfundimtare nga Aza Akin ai u lidh me një modele shumë të famshme në Turqi, por që marrdhënia e tyre zgjati vetëm disa muaj.

Ba?ak Dizer (2013…)
1235
Ai është martuar tashmë me bukuroshen Ba?ak Dizer, me të cilën është shumë i dashuruar dhe pritet të krijojnë një familje të bukur./CityNews

Lajmet e fundit nga