LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet çifti më i ri në showbiz-in shqiptar/ E kishin mohuar prej kohësh

28 Gusht 2017, 11:42, Lifestyle CNA

Këngëtarët e njohur Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra ishin përfolur prej kohësh për një lidhje të mundshme mes tyre, por që janë munduar ta fshehin nga mediat.

Ata janë kapur mat duke pushuar në një bregdet shqiptar, ku duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. Pas këtyre fotove tashmë çifti i këngëtarëve nuk do mund ta mohojë lidhjen e tyre./CityNews

Lajmet e fundit nga