LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eva Murati feston 6 vjetorin e lidhjes/ Ja fotot e veçanta me djalin e Jozefina Topallit

27 Gusht 2017, 20:45, Lifestyle CNA

Moderatorja e njohur, Eva Murati është që prej 6 vitesh në një lidhje dashurie me djalin e Jozefina Topallit.

Media e cilëson shpesh nëpër lajme si nusja e Topallit pavarësisht se ajo, siç ka deklaruar, dëshiron që media të shprehet për të në sajë të punës që ka bërë deri më sot.

Gjithsesi lidhja me Genar Topallin është në momentet e saj më të magjishme dhe Eva nuk ka ngurruar që të ndajë me fansat fotot më të bukura të bëra gjatë 6 viteve lidhje./CityNews

Lajmet e fundit nga