LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush është striptisti që “tërboi” shoqet e Xhensilës/ E kemi parë edhe më përpara

29 Gusht 2017, 19:00, Lifestyle CNA

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezajka festuar ditën e beqarisë sëbashku me mikeshat dhe motrën e saj në një jaht luksoz.

Detaje të festës u publikuan nga vetë protagonistja Xhensila në rrjetin social ?Instagram?.  Striptisti që u ftua nga shoqet e Xhensilës është Orjan Lika dhe njihet për lëvizjet e tij të çmendura.

Ai ka marrë pjesë në disa klipe dhe të gjithë e mbajmë mend kur provokoi Olta Gixharin në ?Xing me Ermalin?. /CityNews

Lajmet e fundit nga