LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dasma e Marinës me Getin, Luana ka një mesazh special për të dy

28 Gusht 2017, 16:11, Lifestyle CNA

10 shtatori do të bëhet dita e kurorëzimit të dashurisë së dy prej personazheve të showbizz-it shqiptar, Marina Vjollca e reperit të njohur nga Kosova Getoar Selimi.

Një ditë më parë u publikua dhe vendi ku do të organizohet ceremonia pas thashethemeve se dasma do të mbahej në Kosovë.

Kompleksi Lura te Gjiri i Lalzit do të jetë vendi ku çifti do të këmbejë unazat për t?i premtuar njëri-tjetrit dashuri në jetë të jetëve.

Ftesat e shpërndara për çdo të ftuar do të jenë të personalizuara për të gjithë.

Për motrën e Marinës, Luanën është rezervuar një ftesë me disa petale të larmishme në ngjyra.

Vetë Luana i ka dedikuar disa fjalë të ngrohta motrës dhe kunatit të saj me këtë rast:

?Mishërimi i shpirtit tuaj në art i tejkalon pritshmëritë me këto ftesa të personalizuara.

Jam kaq shumë e emocionuar dhe e lumtur për ju!!!

Ju dua shumë!?,- shkruan Luana në mesazhin e saj ndaj motrës dhe kunatit të saj të ardhshëm?,- përfundon Luana.

Në dasmën e Marinës dhe Getit pritet të marrin pjesë qindra personazhe të njohur dhe të panjohur, teksa numri konkret nuk është bërë me dije. /Citynews

Lajmet e fundit nga