LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kimikati prezanton familjen/ Kush është babai që e bën të mos mbajë mend asgjë

29 Gusht 2017, 09:55, Lifestyle CNA

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, i cili njihet ndryshe edhe si ?kimikati? ka postuar në rrjetet sociale një foto me familjen e tij. Ndryshe nga çfarë paraqitet në rolin e tij në ?Portokalli?, Olsi është një djalë i përkushtuar ndaj familjes së tij.

Në statusin e tij ai thotë se çdo gjë e bën për të rritur krenarinë e babait të tij. Ndërsa në foto familja e tij paraqet e qeshur duke përcjellë shumë pozitivitet. Tani e kuptuam nga e ka marrë humorin aktori që na bën të gjithve të qeshim me rolin e tij ?Kimikati?.

?Cdo shprese dhe fuqi qe dua te kem eshte te krijoj me te miren per ty MOTER

Cdo sakrifice , cdo hap qe hedh eshte te mbroj dhe te rris krenarine tate BAB

Cdo mesazh , cdo energji qe marre eshte frymzim i lotve te gzimit nga ty NONE.

Zot ju rujte Familjet , Ata jane Fuqi?, shkruan Olsi Bylyku në rrjetin social ?Instagram?./CityNews

Lajmet e fundit nga