LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Drake tregon dashurinë për Rihannën në këtë mënyrë

28 Gusht 2017, 20:10, Lifestyle CNA

Shokët e vërtetë do suportojnë njëri tjetrin në projektet që bëjnë dhe pse nuk janë të përfshirë në to. Prandaj Drake i cili ka bashkëpunuar me Rihannën në këngët si ??Take Care??, ??What?s My Name??? dhe ??Work??e mbështet atë duke veshur çorapet e saj nga koleksioni Stane Socks.

Dhe në nder të origjinës, Drake ndau foton për ndjekësit e tij në Instagram me përshkrimin Work.

Ata të dy mund të mos jenë shumë romantikë për momentin por këta dy shokë të vjetër dhe partner kreativë janë duke kërkuar njëri tjetrin.

Nëse nuk është miqësi atëherë çfarë është ?/CityNews

Lajmet e fundit nga