LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ija e Besit si Bersulconi/ Aktori bën humor edhe në prag të dasmës

1 Shtator 2017, 18:09, Lifestyle CNA

Kur mbeten dhe pak orë nga ceremonia e martesës së aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, vetë protagonistët nuk ngurrojnë të publikojnë foto dhe video nga dita e tyre më e veçantë e jetës.

Pas disa postimeve të Xhensilës që na ka prezantuar me fustanin e saj dhe Besit që po rregullohej te beriberi, vetë aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto me gjyshen e tij aq të dashur të cilës i thërret Ija.

?Erdhi Ijaaaaaaaaa…. qeka bo si Berlusconi. Hahahahaha?,- shkruan Besi në fotografinë që ka shpërndarë me të, ndërsa po mban në dorë kostumin e dhëndrit. /Citynews

Lajmet e fundit nga