LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti Kallaku publikon fotot e para/ Fillon zyrtarisht dasma e tyre

31 Gusht 2017, 06:43, Lifestyle CNA

Çifti më i përfolur i momentit, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku pritet të martohen këtë të premte në një ceremoni në Gjirin e Lalzit.

Ata nuk u kanë rezistuar dot tundimit për të postuar fotot e para si çift dhe përgatitjet për dasëm.

Në një postim në rrjetet socale Xhensila ka publikuar foton e parë me Besin pas festës së beqarisë me shoqet e saj./CityNews

Lajmet e fundit nga