LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga armiq në miq/ Ja çfarë i bashkoi Noizy-n dhe Ledrin

31 Gusht 2017, 19:30, Lifestyle CNA

 

Dy reperat e njohur, Noizy dhe Ledri Vula para disa kohësh patën një përballje të ashpër në mes tyre, nga ku u shkrepën edhe armë zjarri. Të gjithë menduan se ata do të ishin armiq të përbetuar por mesa duket kanë arritur ta gjejnë gjuhën e përbashkët.

Ata kanë publikuar të dy një foto ku duken shumë të lumtur në praninë e njëri tjetrit dhe tashmë do të vijë koha e një miqësie të ngushtë.

Të dy reperat kanë postuar video në rrjetet sociale duke kënduar së bashku nëpër koncerte./CityNews

Lajmet e fundit nga