LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Njihuni me vëllain simpatik të Bebe Rexhës

3 Shtator 2017, 07:44, Lifestyle CNA

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka postuar një video në rrjetet sociale ku ka prezantuar përpara fansave vëllain e saj.

Ata ishin duke udhëtuar, ndërkohë që Bebe ka shfrytëzuar rastin për t?i bërë një video, të cilën e ka shpërndarë në rrjetin social ?Instagram?.

Vëllai i saj duket shumë simpatik dhe mund të themi që ka trashëguar shumë nga bukuria shqiptare./CityNews

Lajmet e fundit nga