LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Puthjet më të sikletshme të personazheve publikë

2 Shtator 2017, 18:30, Lifestyle CNA

Tashmë interneti mund të zbulojë çdo gjë dhe për çdo njeri. Personazhet publikë janë ata të cilët kanë më pak privatësi në jetën e tyre.

Përveç detajeve të tjera të jetës së tyre, sot kemi vendosur t?iu tregojmë disa nga momentet më të sikletshme të personazheve të showbizit, të cilat nuk u kanë shpëtuar aparateve të fotografëve. Shfletoni galerinë e mëposhtme për t’i parë/CityNews

Lajmet e fundit nga