LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas një numri të madh lidhjesh e ndarjesh/ Këngëtarja e njohur vendos të martohet

2 Shtator 2017, 16:41, Lifestyle CNA

Jeta dashurore e këngëtares me famë botërore, Nichole Scherzinger është përfolur shumë në mediat ndërkombëtare.

Lidhja e saj më e gjatë ishte me Lewis Hamilton, e cila nisi në vitin 2007, për t?u ndarë më pas në vitin 2015. Pavarësisht se nuk u konfirmua zyrtarisht, besohet se Nichole ka pasur një marrdhënie edhe me këngëtarin Ed Sheeran.

Ndërsa tani pas një romance me garuesin e Formula One, Lewis Hamilton dhe filtrimeve me këngëtarin Ed Sheeran dhe furbollistin shqiptar Pajtim Kasami, tashmë ajo është në një lidhje serioze me tenistin Bullgar, Grigor Dimitrov.

Në një intervistë ekskluzive për The Sun ajo ka thënë se; ?Do të më pëlqente të martohesha një ditë. Po kërkoj për një dasmë, për dasmën time. Mendoj se grupi Heaven do të këndojë kur të martohem unë.?

Ajo u pa të dilte me futbollistin shqiptar Pajtim Kasami gjatë kësaj vere në Greqi për ditëlindjen e saj, pasi u nda nga Lewis Hamilton. Mendohet se arsyeja se pse Hamilton dhe këngëtarja u ndanë ishte sepse garuesi i Formula One nuk dëshironte të bënte fëmijë më Nichole.

Ndërsa tashmë ajo ka vendoaur që të bjerë me këmbë në tokë dhe sëshpejti të martohet./CityNews

Lajmet e fundit nga