LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Martohet basketbollisti i Tiranës/ Fanella dhe shalli bardheblu mbizotërojnë në dasmën e tij

4 Shtator 2017, 07:56, Lifestyle CNA

Basketbollisti i Tiranës, Redi Vogli është martuar ditën e djeshme me një ceremoni të veçantë dasme. Sëbashku me bashkëshorten e tij, ai ka shëtitur në bulevardin ?Dëshmorët e Kombit? me një karrocë të zbuluar.

E veçnta e dasmës së tij, është personalizimi dhe detajet e veçanta të saj, me ngjyrat e ekipit të Tiranës, shallin bardheblu, fanellën dhe me miqtë e tij të skuadrës.

Nuk kishte si të mungonin edhe fotot në fushën e basketbollit, në ditën më të bukur të tij./CityNews

Lajmet e fundit nga