LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konfirmohet zyrtarisht/ Aktori i “Portokalli-së” largohet nga emisioni

3 Shtator 2017, 12:17, Lifestyle CNA

Aktori i njohur i ?Portokallisë?, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale iu ka dhënë fund zerave dhe thashethemeve në lidhje me largimin e tij nga trupa e aktorëve të emisionit.

Erion Isai ka luajtur disa role të rëndësishme në emision në krah të Bes Kallakut, duke pasur shumë sukses. Tashmë ai ka vendosur të largohet, por se ku dhe kur do ta shohim sërish akoma nuk është zbuluar nga aktori.

Statusi i plotë:

Per cdo lajm, mik apo te kuriozuar, qe me ka pyetur apo ka dashur te dije. Sot e kam nje pergjigje….

Kam vendosur te mbyll angazhimin tim ne Portokalli. Pas viteve qe me jane dukur si dite, nga nje 15- vjecar, sot ne nje baba i nje vajze, largohem nga Portokallia. Nuk e di sa i kam dhene por di se shume me ka dhene. Faleminderit te gjithe aktoreve, miqve te mi, skenaristeve, qe kane qene gjithmone “nje dore e forte” e nje “mendie” me shume ne kete rruge te perbashket. E pa dyshim faleminderit Top Channel, ekranit qe me dha mundesine e jetes!

Faleminderit ju qe me keni ndekur, ne televizion e ne rrjete sociale. Ju qe keni pelqyer punen, per kenaqsine e suksesit qe me keni dhene. Ju qe s’me keni pelqyer, per “uljen me kembe ne toke” qe me keni bere.

Rruget dhe sfidat e reja, me pelqejne, ndaj mbeshtetja juaj, perkrahja juaj ma ben me te bukur e me te lehte, cdo rruge te re.

Faleminderit! ?? /CityNews

Lajmet e fundit nga