LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ja si të dëgjoni këngët e fundit të Endri dhe Stefi Priftit

4 Shtator 2017, 08:19, Lifestyle CNA

Prej vitesh ata janë 2 prej këngëtarëve më të mirë të muzikës shqiptare që na surprizojnë përherë me muzikën me vlera që krijojnë.

Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti na kanë habitur të gjithëve pasi brenda 1 muaji kanë publikuar 3 këngë të reja, e duket se nuk do të ndalen me kaq, pasi artistët kanë edhe disa projekte të tjera në duart e tyre.

Së fundmi, Endri dhe Stefi Prifti kanë krijuar edhe kanalin e ri në youtube, ku mund të ndiqen këngët e tyre më të reja.

https://www.youtube.com/channel/UCyk2kBIjSpKem_3LX9TBCvg

Pasi të klikoni në këtë link, mund të bëni dhe subscribe në brendësi për të patur mundësi që çdo publikim t?iu vijë me lajmërim.

Linku i kanalit tone te ri ne youtube??https://www.youtube.com/channel/UCyk2kBIjSpKem_3LX9TBCvg
Beni subscribe! Se shpejti del kenga e rradhes ne kete kanal ??
Ju pershendesim ?– shkruajnë vëllezërit korçarë për ndjekësit e tyre.

/Citynews

Lajmet e fundit nga