LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Zbulohet e dashura e Taulant Xhakës/ Ja biondja që i ka marrë zemrën

4 Shtator 2017, 07:25, Lifestyle CNA

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka gjithmonë ka qenë nën vëmendjen e femrave, por prej kohësh ai nuk ka konfirmuar, ose bërë zyrtare ndonjë lidhje të tij.

Pas dy viteve lidhje ai u nda nga bukuroshja Dorina Podrimaj dhe pas asaj lidhje ai mendohet të ketë pasur romanca të tjera dashurie, por që nuk kanë qenë serioze.

Sipas ?Prive? Taulanti tashmë është në një lidhje serioze me një vajzë nga Kosova e cila jeton në Zvicër. Madje çifti janë prezantuar me prindërit e njëri-tjetrit dhe pritet që të hedhin hapa të tjerë të rëndësishëm në marrdhënien e tyre.

Zbulohet gjithashtu se emri i vajzës që i ka rrëmbyer zemrën djalit të vogël të Xhakajve është Abnora dhe është një vajzë shumë e bukur.

Lajmet e fundit nga