LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot e nxehta të Joan Small me bikini

7 Shtator 2017, 08:05, Lifestyle CNA

Joan Small është një ndër super modelet më të paguara të momentit dhe kjo sajë imazhit të saj bombastic.

Modelja me origjinë nga Porto Riko, ka postuar së fundmi disa foto gjatë pushimeve të saj në Xhamaika.

E veshur më një palë bikini në ngjyrë nude, bukuroshja 28 vjeçare dukej super seksi, teksa pozonte provokuese në ujë apo mbi shkëmbinj.

Linjat e saj të përsosoura kanë bërë që Joan të përzgjidhet si imazhi i fushatës së rrobave të banjos për kompaninë Smart and Sexy./CityNews

Lajmet e fundit nga