LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Blac Chyna nuk zhgënjen asnjëherë/ Shfaq dukshëm format e saj trupore

6 Shtator 2017, 12:20, Lifestyle CNA

Modelja e njohur, Blac Chyna ka postuar një video në rrjetet sociale ku nxjerr në pah format e saj trupore.

Në video 29-vjeçarja është e veshur me një palë pantallona që nxjerrin shumë dukshëm të pasmet e saj, duke qenë se Blac është edhe e mbushur.

Video është shpërndarë shumë herë në rrjetet sociale dhe është pëlqyer shumë nga fansat e saj. Modelja e njohur shpesh shihet nëpër klubet e natës në Amerikë dhe bën një jetë nate shumë aktive.

Chyna është e pëlqyer për format e trupit të mbushura, të cilat di mjaft mirë t?i reklamojë nëpër rrjete sociale./CityNews

Lajmet e fundit nga