LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas ndarjes nga Albi Nako/ Klaudia Pepa shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia

6 Shtator 2017, 07:21, Lifestyle CNA

Kaludis Pepa ka filluar të marrë pjesë në disa nga evenimentet më të rëndësishme në Itali. Ndërkohë që ajo ka nisur bashkëpunimin me një nga studiot koreografike më të rëndësishme në Nevada si ?Milennium Dance Complex? dhe me koreografin Kyle Hanagami, i cili është një prej emrave më të famshëm në fushën e koreografisë në botë, i përmendur edhe prej shumë artistëve e këngëtarëve ndërkombëtarë.

Klaudia na ka surprizuar të gjithëve me fotot e fundit të postuara në rrjetin social ?Instagram?, ku shfaqet me foto nudo për të treguar format perfekte të trupit të saj.

Paraqitja e saj e rradhës ishte në Festivalin e Filmit në Venecia të Italisë, nga ku Klaudia ka postuar disa foto në rrjetet siociale me një fustan blu me dekolte të theksuar.

Ajo ka qenë rrëzëllitëse tapetin e kuq ndërkohë që parakalonte përpara aparateve të shumë fotografëve të njohur./CityNews

Lajmet e fundit nga