LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Cilat janë velinat e reja të “Stop”/ Njëra prej tyre është shumë e njohur për ne

5 Shtator 2017, 08:13, Lifestyle CNA

Veliant e emisionit ?Stop? kanë ndryshuar për këtë sezon, tashmë nuk do të kërcejnë më Alba dhe Ensa, por 2 velina të tjera.

Të dy balerinat e reja do të jenë imazhi i ri i emisionit investigativ për këtë sezon. Por, kurioziteti se kush janë dy bukuroshet na ka shtyrë që të kërkojmë për to.

Njëra nga balerinat është ish- shoqëruese e dytë e ?Miss Universe Albania 2014?, Alesia Bami, ndërsa bukuroshja tjetër është Onelda Shkaju.

Madje dy velinat kanë ngjashmëri me njëra tjetrën dhe mbrëmë bënë për vete publikun me lëvizjet e tyre./CityNews

Lajmet e fundit nga