LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Njihuni me velinat e reja të emisionit ‘Fiks Fare’

5 Shtator 2017, 11:26, Lifestyle CNA

Emisioni Fiks Fare këtë sezon vjen me dy velina të reja, te dyja brune, që u përzgjodhën mes qindra konkurenteve që u bënë pjesë e audicionit të organizuar nga Top Channel.

Dyshja e zgjedhur janë Vangjeli Telo dhe Sonja Çemeri.

Sonja Çemeri është 22 vjeçe dhe vjen nga qyteti i Lushnjes. Është marrë që e vogël me gjimnastikë dhe kërcim, ku për dy vite rresht ka mbajtur titullin Kampione Gjimnastike. Aktualisht studion në Fakultetin Sporteve në vit të fundit.

Kurse 22 vjeçarja Vangjeli Telo vjen nga Përmeti dhe ka mbaruar studimet për gazetari. Vangji siç e thërrasin të gjithë, ka marrë pjesë në Miss Universe në 2015 dhe është e njohur në fushën e modelingut.

/Citynews

Lajmet e fundit nga