LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarja e njohur shqiptare lajmëron fansat/ Së shpejti në treg libri i jetës së saj

5 Shtator 2017, 11:07, Lifestyle CNA

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Valbona Mema ka deklaruar se ka nisur të shkruajë një libër autobiografik, ku do të rrëfejë çdo detaj të jetës së saj.
3

Valbona ka shumë vite në skenën shqiptare dhe është e preferuar nga publiku për muzikën popullore.
2

Para shumë kohësh ajo ka humbur bashkëshortin e saj, duke e lënë të vetme me dy fëmijë të vegjël. Por pavarësisht vështirësive ajo ia ka dalë t?i rrisë fëmijët dhe njëkohësisht mos të leje pas dore pasionin e saj për muzikën.
5

Në një postim në rrjetet sociale ajo ka shkruar: ?Jeta ime në një libër?, duke lënë të kuptohet se së shpejti do të kemi në duar librin e jetës së këngëtares së njohur Valbona Mema./CityNews

 

 

Lajmet e fundit nga