LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dedikimi i veçantë i Andrrës për Sinan Hoxhën/ Thesari i zemrës sime...

6 Shtator 2017, 08:28, Lifestyle CNA

Gjatë mbrëmjes së djeshme bashkëshortja e Sinan Hoxhës i bëri një festë surprizë për ditëlindjen e këngëtarit të njohur.

Andrra kishte ftuar shokët më të ngushtë të tyre dhe sëbashku, nën tingujt e muzikës kanë festuar ditëlindjen e Sinanit në një nga lokalet e kryeqytetit. Në mbrëmje morën pjesë disa nga këngëtarët më në zë të tregut shqiptar si; Soni Malaj, Silva Gunbardhi, Dafi etj.

Por, Andrra e ka shprehur edhe në rrjetet sociale dashurinë e madhe që ndien për Sinanin. Ajo ka bërë një postim në ?Instagram? ku i ka shprehur publikisht fjalë shumë të ndjera.

?Gëzuar ditëlindjen, thesari i zemrës sime! Fjalët s?do mundeshin kurrsesi të jepnin të plotë portretin e dashurisë që zemra ime mbart për ty. Sa herë thellohem në sytë e tu, humbem sikur në botë të frymonim vetëm ne të dy. Në çdo moment të ndjej në pafundësinë time. Të dua aq sa s?mund të thuhet, mendohet, imagjinohet??,- shkruan Andrra poshtë fotos së tyre të realizuar gjatë mbrëmjes së djeshme./CityNews

Lajmet e fundit nga