LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Ja sa është rritur djali i Adelina Ismailit

7 Shtator 2017, 18:10, Lifestyle CNA

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili është martuar me menaxherin e saj dhe sëbashku kanë një djalë.

Tashmë këngëtarja preferon ta mbajë jetën e saj private larg mediave dhe vëmendjes së publikut. Por, ditën e sotme bashkëshorti i saj ka publikuar një foto të djalit të vogël, i cili duket se është rritur goxha.

Në foto bashkë me këngëtaren e njohur ata duken të adhurueshëm dhe vlen për t?u përmendur që Adelina e ka ruajtur freskinë dhe bukurinë e saj./CityNews

Lajmet e fundit nga