LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktori braktis “Al Pazar”/ I bashkohet “Portokalli”-së

11 Shtator 2017, 13:44, Lifestyle CNA

Ai u largua nga ?Portokalli?-a për t?u shfaqur në një tjetër emision humori, në ?Al Pazar?, në të cilin arriti të fitonte një popullaritet të madh. Jemi duke folur për aktorin e njohur Tan Brahimi, i cili ka luajtur disa personazhe të njohura në dy emisionet e humorit.

Ndryshimeve të fundit të ndodhura në televizionet kryesore u shtohet edhe Brahimi, i cili do të rikthehet në ?Top Channel? bën me dije Blitz.al.

Shumë prej jush ndoshta e mbajnë mend rolin e tij si ?Berberi? në ?Portokalli?, Durimin dhe monologët e tij apo policin harrakat të ?Al Pazar?. Prej disa sezonesh, Tan Brahimi ka qenë pjesë e spektaklit të humorit në ?Vizion Plus?, por sezonin e ri do ta shihni si pjesë e stafit të ?Top Channel?.

/Citynews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga