LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/Lidhjet më të shkurtra të personazheve publikë

10 Shtator 2017, 14:36, Lifestyle CNA

Personazhet e showbiz-it ndërkombëtar, njihen edhe për lidhjet dhe ndarjet e shumta. Ka disa personazhe të cilat kanë kaluar një romancë dashurie për një kohë shumë të shkurtër.

Të biesh në dashuri për pak kohë, dhe po në pak kohë pas lidhjes të mbarojë dashuria. Kjo mund të ndodhë vetëm me këto personazhe.

Zbuloni në videon e mëposhtme se kush kanë qenë lidhjet më të shkurtra në Hollywood./CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga