LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja Joanna Kupa pozon nudo sërish

8 Shtator 2017, 22:34, Lifestyle CNA

Joanna Krupa e ka të pamundur të mos jetë koherente me fansat e saj në çdo moment. Kjo është arsyeja pse ajo nuk i ka rezistyar dot publikimit të nje tjetër fotoje nudo, të shkrepur gjatë pushimeve të saj.

Modelja e famshme shihet e mbështetur pas murit, me pamje nga deti, ndërkohë të gjithë mund të shohim siluetën e saj të përkryer.

Duke qenë se modelja nuk i ka më problem nudot, jemi në pritje të postimit të radhës./CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga