LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në mungesë të babait/ Ja kush e shoqëroi Marinën në altar

10 Shtator 2017, 19:41, Lifestyle CNA

Ceremonia e dasmës së Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe të qytetarëve në këtë mbrëmje të diele.

E diskutuar prej kohës dasma ka marrë jetë në Gjirin e Lalzit, ku çifti i ka thënë PO njëri tjetrit.

Një detaj që ra në sy ndër të tjera ishte dhe shoqëruesi në altar i Marinës.

Në mungesë të babait të saj të cilin e ka humbur që kur ishte e vogël, Marina është shoqëruar nga djali i saj i tezes.

/Citynews 

 

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga