LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot nga dasma/ Nis ceremonia e dasmës së Marinës dhe Getoarit

10 Shtator 2017, 17:46, Lifestyle CNA

Ndërsa darka e çiftit sapo ka nisur CityNews ka mundësuar fotot ekskluzive të ceremonisë së dasmës. Çifti tha po dhe tashmë janë zyrtarisht burrë dhe grua. Në ceremoni u vunë re shumë pak njerëz , mesa duket donin diçka intime dhe sa më pak media vërdallë. Marina kishte zgjedhur një fustan në stil princeshe dhe Getoari që qëndronte në çdo çast afër saj. Luana kishte zgjedhur një fustan gold dhe ishte e shoqëruar nga  partneri i saj.

Shfletoni galerinë dhe shikoni fotot më të fundit të çiftit më të ri./CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga