LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Selena Gomez dhe The Weekend bëjnë daljen e tyre të dytë në tapetin e kuq

9 Shtator 2017, 22:10, Lifestyle CNA

Selena Gomez dhe The Weekend kanë dalë në shumë takime me njëri tjetrin ku ne i kemi parë të gjitha fotot, qëkur lidhja e tyre u bë publike. Çifti i shumëpërfolur bëri daljen e tyre të rradhës në tapetin e kuq për festën ikonike të  BAZAAR .

Gomez shkëlqeu me minifustanin e saj ngjyrë rozë dhe me sandalet e kuqe, ndërsa The Weekend kishte veshur një kostum velvet me kristale.

Kjo shënon dhe daljen e tyre të dytë bashkë në tapetin e kuq. Ata dolën së bashku në Met Gala dhe shkëlqyen si gjithmonë./CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga