LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fansat çmenden pas fotos së Amber Rose dhe pozojnë kështu/Foto

8 Shtator 2017, 23:40, Lifestyle CNA

Vetëm një ditë pasi Amber Rose theu rrjetin duke postuar një foto gjysmë nudo, fansat kanë reaguar menjëherë duke postura foto qesharake në pozicion të njëjtë me atë të modeles.

Kjo e fundit jo vetëm që nuk e ka marrë për keq gjithë situatën e krijuar në rrjetet sociale, por i ka ripostuar vetë disa prej fotove.

Fansa të moshave të ndryshme kanë pozuar të shtrirë në shkallë, të zhveshur në pjesën e poshtme dhe me sende të ndryshme mes këmbëve./CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga