LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nata e ëndrrave për Marinën! Luana përshkruan emocionet e ceremonisë

11 Shtator 2017, 13:29, Lifestyle CNA

Një natë ëndrrash ka qenë ajo e mbrëmshmja për Getoarin dhe Marinën që kurorëzuan në martesë dashurinë disa vjeçare tashmë.

Një nga ato që e ka përjetuar dasmën me emocion të jashtëzakonshëm ka qenë dhe motra e Marinës, Luana Vjollca.

Përmes një mesazhi të veçantë Luana i drejtohet Marinës si dashuria më e madhe në botë.

?Gjysma ime!
Jeta ime!
Te kam dashurine me te madhe ne bote.
Mbreme nuk ngopesha duke te pare..Je nje Enderr Minushi im @marina_vjollca?,- shkruan ajo.

/Citynews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga