LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja kush janë vajzat më të dëshiruara në botë

10 Shtator 2017, 23:13, Lifestyle CNA

Dy nga tre yjet e filmave me pullë të kuqe më të kërkuara në faqen pornografike ?Purnhub?, nuk janë pornostare të mirëfillta.

Sipas të dhënave që ka publikuar gjiganti i pornografisë për vitin 2016, më e kërkuara gjatë vitit që lamë pas ka qenë ?Lisa Ann?, e cila prej disa kohësh ka braktisur këtë profesion.

Në vend të dytë renditet Mia Khalifa, ndërsa në vend të tretë Kim Kardashian. Kjo e fundit nuk ka lidhje me këtë ?punë?, por ekziston një video e saj me përmbajtje pornografike.

Në vend të katërt renditet Riely Reid, ndërsa në të pestin Sunny Leone.

Renditja e 20 ?yjeve? të kësaj faqe vijon si më poshtë.

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga