LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pushimet e nxehta të Christian Milan dhe shoqeve të saj seksi

4 Prill 2017, 00:00, Lifestyle CNA

Christian Milan i ka shpenzuar javët e fundit duke festuar gjatë pushimeve të saj në Hawai.

35 vjeçarja ka vazhduar postimin e fotove të çmendura në rrjetet sociale. E fundit ka qenë një snap i postuar në instgramin e Christinës që ndiqet nga 3.9 milion fansa.

Në foto duket trupi i Christën, e cila është e kthyer me shikim nga deti dhe në pamje përballë qendron shoqja e saj jo më pak seksi se ajo vetë.

Të dyja bukuroshet kanë ekspozuar format, të veshura me bikini të vogla, duke kontrastuar edhe ngjyrat:Christin me të zeza dhe shoqja me të bardha.
Mesa duket argëtimi sapo ka filluar për autoren e këngës ?Dip it low? dhe mikeshat e saj modele./CityNews

Lajmet e fundit nga