LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Miss Italia/ Bukuroshja 21-vjeçare rrëmben kurorën

11 Shtator 2017, 16:30, Lifestyle CNA

Është zgjedhur Miss Italia 2017.

21-vjeçarjka Alice Rachele nga një qytezë e vogël e Trentino Alto Atige ka mahnitur jurinë dhe publikun me format dhe pamjen e saj.

Ajo u zgjodh mes 30 vajzave që konkurronin në finale.

Ndërsa në vend të dytë është renditur 18-vjeçarja Laura Coden, Miss Romagna.

E treta në top listë është renditur Samira, një vajzë 19 vjeçe me origjinë nga Senegali.

/Citynews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga