LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dua Lipa mposht Taylor Swift!

12 Shtator 2017, 14:00, Lifestyle CNA

?Look What You Made Me Do?, e cila u publikua në natën e VMA-s, u kthye menjëherë në këngën më të komentuar e më të dëgjuar të momentit, duke kaluar edhe ?Despacito?-n.

Kënga dhe videoklipi thyen edhe rekordet e mëparshme të vendosura nga Adele me ?Hello? për klikueshmërinë dhe renditjen në chart-e.

?LWYMMD? u rendit në vend të parë në Britaninë e Madhe duke u kthyer në këngën e parë të Taylor Sëift që arrin diçka të tillë. E duke qenë se para Taylor ishte Dua Lipa ajo që mbante vendin e parë, këngëtarja shqiptare kaloi një pozicion më poshtë.

Por Dua Lipa nuk fal, transmeton vizionplus. Ditën e sotme ?New Rules? është kthyer sërish në vend të parë duke mposhtur Taylor Swift e duke e kaluar në vend të dytë./ KultPlus.com

Lajmet e fundit nga