LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Traileri i ‘’Fifty Shades Freed’’ sapo zbarkoi

11 Shtator 2017, 20:10, Lifestyle CNA

Pritja përfundoi më në fund: Fifty  Shades Freed ka arritur të plotësojë të gjitha dëshirat tuaja më të thella dhe më të errëta. Nga të dhënat e fustanit të papërshtatshëm të dasëm të Anastasia-s, për klipet e Christian Grey që mbajnë një armë, pesëdhjetë shades freed premton të përfundojë trilogjine me shfrenim.

Plus, duke parë Jamie Dornan në një plazh, veshur vetem me një palë këpucë të vogël nuk mund të jetë kurrë një gjë e keqe./CityNews

Lajmet e fundit nga