LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet çmimi/ Shifra marramendëse e këpucëve të Marina Vjollcës

11 Shtator 2017, 17:53, Lifestyle CNA

Padyshim që ishte një nga dasmat në qendër të vëmendjes së publikut dhe medias. Bëhet fjalë për ceremoninë martesore të moderatores Marina Vjollca dhe këngëtarit Getoar Selimi.

Mes detajeve që ranë në sy, nga dy fustanet e nusërisë së Marinës, e deri tek kostumi i Getoarit, ajo çka nuk ra në sy ishin këpucët e nuses.

Marina mbante veshur mbrëmë këpucët nga koleksioni i ?Jimmy Choo? me gurë të shndritshëm dhe pupla, të cilat kushtojnë plot 1495 euro. Ndërkohë, Xhensila Myrtezaj kishte zgjedhur gjithashtu ?Jimmy Choo? dhe që kushtonin 3,495 euro.

/Citynews

Lajmet e fundit nga