LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto - Luana Vjollca, e ëmbël si ballkavaja/ Mahnit me format perfekte

3 Shkurt 2024, 16:58, Lifestyle CNA

Foto - Luana Vjollca, e ëmbël si ballkavaja/ Mahnit me format perfekte

Luana Vjollca e priti Vitin e Ri 2024 në jug të Detit të Karaibeve në Aruba, një vend brenda Mbretërisë së Holandës.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj momente shumë të bukura nga udhëtimi i saj.

Ajo u rikthye në Shqipëri pas ndërrimit të viteve, por duket se pushimet e Luanës nuk kanë përfunduar me kaq.

Destinacioni i radhës është Stambolli i Turqisë, ku ajo na është shfaqur në super formë.

Moderatorja ka publikuar disa foto, ku shfaqet e veshur me të zeza dhe vë në pah linjat perfekte.

Fotot ajo i ka shoqëruar me përshkrimin “bakllavaja juaj”, por vjen të themi se vërtetë Luana duket po aq e ëmbël sa dhe bakllavaja./ CNA

Lajmet e fundit nga