LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Dua Lipa dhe partneri nuk përmbahen, puthje në mes të Los Anxheles

31 Janar 2024, 12:26, Lifestyle CNA
FOTO/ Dua Lipa dhe partneri nuk përmbahen, puthje në mes të Los
Dua Lipa dhe Callum Turner

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, dhe partneri i saj i ri, Callum Turner mesa duket nuk rrinë dot larg njëri-tjetrit. Ata janë parë së fundmi teksa shëtisin në rrugët e Los Anxheles duke u puthur. 

Këngëtarja e hitit “One Kiss” dhe aktori britanik u panë të martën duke u puthur, përqafuar dhe buzëqeshur, ndërsa morën kafe dhe bënë disa blerje.

Çifti dukej shumë i lumtur dhe po shijon fazat e para të lidhjes së tij. 

Kjo është hera e dytë që çifti shfaqet në publik. Në fillim ata u panë në një restorant të famshëm me kuzhinë aziatike ku bënë publike lidhjen e tyre./CNA 

 

Lajmet e fundit nga