LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E ëmbël, por dhe pikante/ Fotot më sensuale të Sara Gjordenit, konkurentes së BBV

27 Janar 2024, 19:04, Lifestyle CNA
E ëmbël, por dhe pikante/  Fotot më sensuale të Sara
Sara Gjordeni

Sara Gjordeni është një modele në profesion.Publiku e njeh dhe si velinë e emisionit të vëllezërve Veshaj.

Ajo është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme të momentit, asaj të Big Brother Vip Albania.

Sara, në dukje e ëmbël, por ka treguar se është dhe pikante dhe e egër në lojë. Sonte është në nominim, së bashku me Roza Latin, Ilnisa Agollin dhe Ledjona Xheladinajn.

Nuk dihet se si do të shkojë nominimi, por nga ajo që vëmë re nga komentet e ndjekësve në rrjetet sociale, duket se rrezikon shumë, megjithëse presim rezultatin.

Sara duket se është në prag të krijimit të një romance me këngëtarin Bardhi, i cili nga ana tjetër ka shprehur hapur pëlqimin ndaj saj.

Kjo romancë po komentohet shumë nga banorët brenda të cilët duket se nuk kanë shumë besim tek ndjenjat e Sarës, nëse vërtetë ka pëlqim për këngëtarin apo është thjesht një skemë për t’i shpëtuar nominimit.

Për më tepër shihni galerinë me fotot më sensuale të Sara Gjordenit./ CNA

Lajmet e fundit nga