LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rita Ora publikon këngën e re, filmime nga fëmijëra me prindërit dhe motrën

27 Janar 2024, 11:50, Lifestyle CNA
Rita Ora publikon këngën e re, filmime nga fëmijëra me
Rita Ora dhe familja e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Shape of Me” e cila është në bashkëpunim me trajnerin e “The Voice Australia” Keith Urban.

Kënga e re është një dhuratë për nënën e saj Verën, me rastin e ditëlindjes së 60-të.

Në videoklipin e këngës shfaqen momente nga fëmijëra e saj në Britani të Madhe dhe Kosovë. Pjesë e filmimeve të shumë viteve më parë janë edhe  babai i saj Besniku, motra e madhe Elena, 35 vjeç dhe vëllai më i vogël Don, 25 vjeç. 

Nëpërmjet klipit, shfaqen momente nga përditshmëria e familjer Ora dhe udhëtimet e tyre./CNA 

Lajmet e fundit nga